Hizmetlerimiz

/Hizmetlerimiz

Satış

Satış

Geniş depo alanlarına sahip partnerleri olan firmamız, ana ürün ve yedek ürün tedariğini en kısa sürede sağlanmaktadır.

Teknik Servis

Teknik Servis

Uzman teknik ekibimizle ve geniş bayi ağımızla Türkiye’nin her noktasına teknik servis hizmetini en kısa sürede vermekteyiz.

Su Yumuşatma

Su Yumuşatma

Suda erimemiş halde bulunan calsiyum ve magnezyum iyonları kirece neden olmaktadır. Yumuşatma sistemleri iyonları, reçine yardımıyla giderilir.

Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon

Klorlama yöntemiyle suda ki her türlü patojen,virüs vb. mikroorganizmaların sudan uzaklaştırılarak zararsız hale getirilmektedir.

Danışmanlık

Danışmanlık

Yapılmış veya yapılacak olan tesisler için; Şartname oluşturma, firmanız için gerekli projenin belirlenmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Projelendirme

Projelendirme

Uzman ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Bakım Takibi

Bakım Takibi

Kullanmakta olduğumuz bilgisayar destekli müşteri bakım takip programı sayesinde bakım takipleri otomatik olarak sistem tarafından yapılmaktadır. Böylece bakımlar gecikmez.

Eğitim

Eğitim

Bayilerimizin daha iyi ve efektif yönetimle ticaretlerini geliştiren ve bayi motivasyonlarını büyük ölçüde etkileyen; işletmecilik ve kişisel gelişim eğitimlerini uzman kadromuzla vermekteyiz.