Hakkımızda

/Hakkımızda

Türker Su Arıtma Çorum da faaliyet göstermekte olup, su arıtma cihazı satışı ve bakımı konusunda pazarda önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Kalite güvencesini ve teknolojisini marka yatırımları ile sürdüren firmamız, kendi ürünlerini sektörde aranılan ve güvenilen tescilli markaları pazara sunmaktadır. Ayrıca firmamız bütün çalışanlarımız ile birlikte saygı, sevgi ve dürüstlük çerçevesinde tüm müşterilerimize kaliteli satış ve satış sonrası hizmet sunmayı kendine görev olarak belirlemiştir.

Türker Su Arıtma olarak sektörde kendi ürünleri ile portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışı ile teknik servis hizmeti ile müşterilerimizin memnuniyeti; bizim için en büyün değerdir. Sadece bölgesel değil ulusal alanda marka sahibi olabilmek, ürün çeşitlerimizi arttırıp herkese ver kesime ulaşmayı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı su arıtma cihazları markası olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.